Seren Serengil’in Sevgilisi Mustafa Tohma’dan Dikkat Çeken Evlilik İtirafı!

Genellikle magazin sunucusu olarak izlediğimiz Seren Serengil, zaman zaman yaptığı açıklamalarla ve karıştığı olaylar ile magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki. Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Serengil, uzun zamandır Mustafa Rahman Tohma ile birlikte. Fakat henüz bir evlilik veya teklif yok. Bir takipçisinin yorumuna cevap veren Tohma, bunun sebebini ilk kez açıkladı. Bakın ikili aslında neden evlenmiyormuş.

İşte detaylar ?

Seren Serengil yaptığı açıklamalarla, yorumlarıyla, estetikleriyle ve özel hayatıyla magazin gündemini sık sık meşgul eden isimlerin başını çekiyor.

Ünlü sunucu Serengil’in çiftçi Mustafa Rahman Tohma ile dört yılı aşkındır devam eden inişli çıkışlı bir ilişkisi var biliyorsunuz ki.

İnişli çıkışlı diyoruz çünkü; çift sık sık gündeme gelen farklı olaylar ile ayrılıp barışıyor. Yani hızlarına yetişemiyoruz desek yeridir.

Daha önce Tohman’ın kendisini evli bir kadınla aldattığını söyleyen Seren Serengil, ilişkilerini ihanet nedeniyle bitirdiğini açıklamıştı hatırlarsanız.

Bu ayrılığın üzerine ‘Yanlış bir anlaşılma oldu, ben de gidip özür diledim. Kötü günleri hep birlikte atlattık, güzel günler bizi bekliyor’ diyen Seren Serengil, kısa sürede sevgilisi Tohma’nın ihanetini affetti.

Tüm bu olayların üzerine eleştirilere ve tepkilere kulaklarını tıkayarak uzun ilişkilerine son sürat devam eden çift hallerinden memnun gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden Seren Serengil ile bir videosunu paylaşan Mustafa Rahman Tohma, bir takipçisinin yorumuna cevap vererek kafaları karıştırdı.

İşte o evlilik yorumu ve Tohma’nın cevabı ?

Mustafa Tohma, takipçisinin “Siz evlenin” yorumunu “Biz kalbimizde evliyiz. Seren böyle istiyor ve bende ona saygı duyuyorum” diyerek cevapladı.

Tohma’nın bu cevabı akıllara “Acaba Seren Serengil neden evlilik istemiyor?” sorusunu getirdi.

Siz Mustafa Rahman Tohma’nın bu cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x